TOP 5 kommunikációs technika a teljesítményértékelésben – vezetőknek
Időpont: 2021. november 24.
Időtartam: 10:00-11:30
Forma: Interaktív webinárium; online, zoom alkalmazáson keresztül
Előadó: Tóth Gabriella Réka
Vezetőként tekinthetünk az éves teljesítményértékelésre lehetőségként, kipipálandó feladatként, rosszabb esetben megélhetjük teherként is. A vezető hozzáállása a témában alapvetően meghatározza a munkatárs hozzáállását, így a teljesítményértékelés
Kérjük, amennyiben a webinárium időpontja nem megfelelő Önnek, abban az esetben is regisztráljon, hogy jogosultságot szerezzen a rögzített felvétel utólagos megtekintésére!
Miről lesz szó?
Hogyan lehetünk profik a teljesítményértékelésben, ha a rendszer adott?
A válasz a kommunikáció! Hogyan kommunikálunk, közvetítjük az üzenetet a munkatárs felé? Hogyan tehetjük az éves értékelő beszélgetést egy előremutató, építő, visszajelző beszélgetéssé?
Számtalan kommunikációs technika van, melyek közül ezen a webináriumon kifejezetten a teljesítményértékelő beszélgetést támogató módszerek, trükkök kerülnek a fókuszba.
A teljesítményértékelő beszélgetés hangulatát nem az első mondta vagy az értékelés eredménye határozza meg, hanem már az azt előkészítő kommunikáció: a meghívás az értékelés kitöltésére (amennyiben van önértékelés), adott esetben az erre felkészítő tréning, amivel készülnie kell a munkatársnak a beszélgetésre (tervekkel, célkitűzéssel).
Áttekintjük, hogy az értékelő beszélgetés közben, hogyan lehet a bizalmat kialakítani, fenntartani, építő visszajelzést adni, milyen kérdéseket érdemes feltenni.
A teljesítményértékelő beszélgetés lehetőség arra is, hogy a munkatárs visszajelzést adjon, hogyan érzi magát a munkájában, így a vezetőjének is visszajelezhet, mi ezt segítő kérdésekkel tudunk ösztönözni.
Arra bíztatok Minden érdeklődőt, hogy éljen a lehetőséggel, és legyen a teljesítményértékelő beszélgetés az év meghatározó eseménye! Ebben nyújtok segítséget ezen a webináriumon.
Ki lesz az előadó?
A webináriumot Tóth Gabriella Réka tartja, aki több mint 10 éve a DFT HR vezetője, hivatása a munkatársak fejlesztése. Vallja, hogy egy munkaszervezet annyit fejlődik, amennyit az ott dolgozó munkatársak. Szerteágazó tapasztalata van a kiválasztás, onboarding folyamatok, szervezeti működés, teljesítményértékelés, csapatépítés, belső tréningek területén, melyeket külső ügyfeleknél is hasznosít. A folyamatos fejlesztés jegyében pár éve már coachként és team cochként is dolgozik, mely módszert nem csak vezetőként, hanem a vezető fejlesztésben is jól tud hasznosítani.
Jelentkezés: