GINOP PLUSZ 3.2.1.-21 – Képzési tervező cégeknek
Időpont: 2022. október 27.
Időtartam: 10:00-11:30
Forma: interaktív webinárium, online, Zoom alkalmazáson keresztül
Előadó: Nagy Emőke, László Bence
Cégvezetőként, HR vezetőként vagy pénzügyi vezetőként már tervezi a következő év fejlesztéseit, legyen szó a munkatársak képzéséről vagy éppen az üzlet működéséről? Jó esetben történik ez így (ugye?), hiszen a jelenlegi gazdasági viszonyok között a munkatársak fejlesztésének kérdésköre teljesen más megközelítést kíván.

Nagy Emőke

László Bence
Szakítani kell a bevett gyakorlattal, mert csökkenőben a képzésekre fordítható büdzsé (ha egyáltalán van még). Mindeközben pedig egyre fokozódik a munkaerő megtartásának és megtalálásának nehézsége. Sok céget kihívás elé állít a megnövekedett költségek mellett a munkatársak bérének finanszírozása, akár még a holtszezon alatt is, illetve lehet hogy vezetőként éppen a munkaidő csökkentésen gondolkodik.
Méltatlanul kevés figyelmet kapott idáig az a pályázati felhívás, mely a munkahelyi képzések finanszírozása mellett bértámogatást is nyújt a cégeknek. A GINOP PLUSZ-3.2.1-21 uniós pályázati konstrukcióban gyors elbírálás után vehetik igénybe a munkaszervezetek a támogatást, akár még Budapesten vagy Pest megyében is!
Szeretné tudni, hogy milyen lehetőséget nyújt szervezetének a GINOP PLUSZ-3.2.1-21-es pályázat?
2022. október 27-én tartjuk szakmai Pályázati Nyílt Napunkat. Az esemény fő témája a GINOP PLUSZ- 3.2.1-21-es kódszámú pályázati alap képzésszakmai szempontú megközelítése lesz.
Az esemény két főszereplője DFT-Hungária képzési igazgatója Nagy Emőke és László Bence pályázati tanácsadó lesz.
DFT-Hungária felnőttképző intézmény, mely a GINOP PLUSZ 3.2.1 pályázati alapban több mint 50 cégnél valósít meg jelenleg kompetenciafejlesztő, IKT vagy idegen nyelvi képzéseket.
A GINOP PLUSZ-321: Képzési tervező cégeknek Pályázati Nyílt nap programjából többek között a következő kérdéseire is választ kaphat:
- Hogyan tervezzem meg akár 2027-ig a cég képzéseit pályázati forrás igénybevételével?
- Hogyan válasszak képző intézményt, ha pályázatból valósítok meg képzéseket?
- Van már képző, akivel régóta együtt dolgozom, ő tarthatja a képzéseket, ha pályázok, akkor is?
- Milyen képzéseket finanszírozhatok meg a pályázati büdzséből?
- Milyen munkatársakat vonhatok be, és ők összesen mennyi képzést végezhetnek el?
- Hogyan fejlesszem úgy a munkatársaimat képzésekkel, hogy közben nálam maradjanak?
- Mennyi bértámogatást tudok igénybe venni a képzési finanszírozás mellett?
- Kinek kell ismernie a képzésekkel kapcsolatos dokumentációs elvárást a pályázatban? A képző tudja ezt? Vagy nekem kell figyelnem rá?
- Szükség lenne csapatépítésre. Ez megoldható pályázati forrásból?
- Nem tud mindenki személyesen jelen lenni a képzéseken, mert több telephelyről kellene utazniuk. On-line képzés elszámolható?
- Ha egy képző sosem valósított meg pályázati projektet, az ő általa használt képzési dokumentumok is megfelelőek lesznek?
- Bárkivel dolgozhatok a piacról, aki a legalacsonyabb árat adja?
- Milyen szempontok alapján állítsam össze a képzési csoportokat? Mi legyen az óraszám? A csoportlétszám?
- Homogén vagy heterogén csoportokat alakítsunk ki?
Ez a webinárium már lezajlott. Aktuális eseményekért látogassa meg naptárunkat, ha régebbi webináriumunk érdekli, a folyamatosan frissülő DFTéka szolgáltatásunk keretében újra nézheti.