DFT-HUNGÁRIA
JÓT ÉS JOBBAN
webinárium

A játék a tréning malterja? Csapatépítő tréningek nagyító alatt​

Csapatépítő tréningek

IDŐPONT

2023. szeptember 19.

IDŐTARTAM

10:00 - 11:30

FORMA

díjmentes, interaktív webinárium, online, Zoom alkalmazáson keresztül

ELŐADÓ

Szirtesi-Nagy Réka

Szirtesi-Nagy Réka

A csapatépítési lehetőségekről érdemes skálaként gondolkodni: lehet teljesen tantermi vagy egészben outdoor, elképzelhető nagyon játékos vagy véresen komoly verzióban, lehet benne tanulás vagy inkább szórakozás. Mitől jó egy csapatépítő?

MIRŐL LESZ SZÓ?

Hogy lehet olyan gyakorlatokat vinni, amelyek mindenkinek tetszenek? Jobb, ha sok az eszköz a csapatépítőn, vagy tud egy eszközmentes nap is ugyanolyan élményt adni? Hogyan lehet a környezetet jól használni egy csapatépítőhöz, akár erdőben, épületekben, városban valósul meg a program?

A webinárium során Szirtesi-Nagy Réka mesél csapatépítő gyakorlatokról, lehetőségekről, tapasztalatokról. Azoknak lehet hasznos ez az előadás, akik terveznek csapatépítőt megvalósítani, és ehhez keresnek ötleteket, háttérinformációt, hiteles partnert.

A program során néhány konkrét csapatépítő feladat is bemutatásra kerül, valamint szó lesz arról is, hogy milyen jó gyakorlatokat érdemes megfontolni csapatépítés tervezésénél és megvalósításánál. A webináriumon arról is lesz szó, hogy milyen témákat érdemes egy csapatépítő tréningen feldolgozni akkor, ha nem csak könnyed, szórakoztató, játékos programot, hanem tanulást, tematikus fejlődést is szeretnénk.

Ez a webinárium már lezajlott. 

Ha meg szeretné nézni a webináriumról készített videót, a folyamatosan frissülő DFTéka szolgáltatásunk keretében megteheti.

Soron következő eseményeink

Regisztráció Újraszőtt történetek - Történetalapú változáskezelés és veszteségfeldolgozás vezetőknek - Workshop Regisztráció Grafológia aláíráselemzés Regisztráció Újraszőtt történetek - Történetalapú változáskezelés és veszteségfeldolgozás vezetőknek - Webinárium Regisztráció A visszajelzés ereje – Visszajelzési kultúra kialakítása a szervezetben - Webinárium Regisztráció Kapitány a fedélzeten - Szervezeti változások kezelése vezetőként Regisztráció Mit jelent valójában a pozitivitás, és hogyan formálja a vezetői és csapatszintű működést? Regisztráció Gondolkodjunk a kezünkkel: LEGO alapú gyakorlatok vezetőknek - Vezetői Egynapos Regisztráció Túl a látóhatáron: Képkártyás gyakorlatok vezetői helyzetekben - Vezetői Egynapos Regisztráció A kommunikáció 10 alaptörvénye - webinárium Regisztráció "Mert így szoktuk...! …Jól szoktuk?" A tanult tehetetlenség csapdájában - Webinárium Regisztráció Biztos talajon: pszichológiai biztonságról vezetőknek - webinárium Regisztráció Think with Your Hands: LEGO-Based Practices for Leaders - Webinar Regisztráció Think with Your Hands: LEGO-Based Practices for Leaders Regisztráció Perpetuum Mobile a munkaszervezetben: a proaktivitás ereje - webinárium Regisztráció Túl a látóhatáron: Képkártyás gyakorlatok vezetői helyzetekben Regisztráció Paradigmaváltás a vezetésben: Fókuszban az emberek vezetése Regisztráció Kapcsolódás, tér, működés: Bevezetés a teamcoaching szemléletébe vezetőknek Regisztráció Belső utakon: self-coaching eszközök vezetőknek Regisztráció GINOP Plusz 3.2.6 pályázati nyílt nap - 3 Regisztráció Kritikus beszélgetések – amikor már a halogatás veszteség Regisztráció GINOP Plusz 3.2.6 pályázati nyílt nap - 4 Regisztráció GINOP Plusz 3.2.6 pályázati nyílt nap - 5 Regisztráció GINOP Plusz 3.2.6 pályázati nyílt nap - 6 Regisztráció DIMOP Plusz - 4.2.6 pályázati nyílt nap Regisztráció GINOP Plusz 3.2.6 pályázati nyílt nap - 7

Legyen része közösségünknek!

Inspirációt gyűjthet a fejlődéshez, valamint elsőként értesülhet legfrissebb pályázati híreinkről, szakmai tartalmainkról és közelgő eseményeinkről.